خرید لباس پخش «آشپزباشي» ادامه می‌یابد؟

در پي ممنوع التصوير بودن فاطمه معتمدآريا، طبق صحبت هاي جواد نوروز بيگي تهيه كننده و محمدرضا هنرمند در سمت كارگردان، پخش مجموعه تلويزيوني «آشپزباشي» ادامه مي‌يابد.
«محمدرضا هنرمند» كارگردان سريال تلويزيوني «آشپزباشي» در خصوص حواشي پيش آمده درباره «فاطمه معتمدآريا» و احتمال عدم پخش اين مجموعه توضيح داد:مشكل خاصي براي اين مجموعه تلويزيوني پيش نيامده است و پخش اين مجموعه طبق روال هميشگي ادامه خواهد داشت.
هنرمند در ادامه گفت: به دليل مراحل پاياني صداگذاري و ميكس و نيز سخنراني مقام معظم رهبري،هفته گذشته اين سريال با تاخير پخش شد.
تاخير درپخش اين سريال و همزماني آن با صحبت‌هاي رهبر معظم انقلاب باعث شد تا اين تصور ايجاد شود كه با توجه به اظهار نظري درباره ممنوع التصويري «فاطمه معتمدآريا»،مجموعه «آشپزباشي» ديگر پخش نشود.
طي روزهاي اخير حجت الاسلام «محمدتقي رهبر» رييس مجمع روحانيون مجلس شوراي اسلامي در پي ‌حضور «فاطمه معتمدآريا» در جشنواره کن،ممنوع‌التصوير شدن او در رسانه ملي و سينما را کمترين خواسته مجمع روحانيون مجلس بيان کرد.
«جواد نوروزبيگي» تهيه كننده اين سريال نيز در همين رابطه به خبرنگار شهر گفت: مسائل پيش آمده در خصوص خانم معتمدآريا ربطي به پخش اين مجموعه ندارد،چرا كه تا كنون 22 قسمت پخش شده و جشنواره كن هفته گذشته با همه حواشي آن به پايان رسيده و مسئولان و مديران تلويزيون هم درباره عدم پخش اين مجموعه تا كنون حرفي نزده اند.
نوروزبيگي در ادامه گفت:اين مجموعه در 26 قسمت تهيه شده بود كه تا پايان پخش آن 4قسمت باقي مانده است و قسمت بيست و سوم اين مجموعه براي پخش آماده است.
اين تهيه كننده در پايان گفت: مراحل فني سريال «آشپزباشي» طي چندروز آينده به پايان مي‌رسد.
سريال «آشپزباشي» در گروه فيلم و سريال شبكه اول ساخته شده ‌است و پرويز پرستويي، فاطمه معتمدآريا و فرهاد اصلاني از جمله بازيگران آن هستند. اين سريال از آبان ماه 88 دوشنبه شب‌ها حوالي ساعت 22 از شبكه اول سيما پخش مي‌شود.