خرید لباس افزایش عجیب قیمت قبر در کرج

افزایش عجیب قیمت قبر در کرج ، مردم را متعجب کرده است. به گزارش البرز اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان نرخ جدید خرید قبر در حرم امام‌زاده محمد ، امام زاده طاهر و امام زاده حسن به ترتیب 80 میلیون ، 120 میلیون و 250 میلیون ریال اعلام کرده است.
درباره اینکه چرا چنین نرخهایی برای دفن اموات در این فضاها تعیین شده هنوز پاسخی وجود ندارد.  برخی می گویند خانواده های داغ دیده به تصور اینکه در جوار حرم فردی از نوادگان پیامبر خدا می توان بخشودگی برای مرحومان فراهم کرد دست به چنین کاری می زنند و البته با فضای کم و تقاضای زیاد این افزایش شدید قیمت منطقی به نظر می رسد.  با اینحال با توجه به جمعیت مهاجر کرج که اغلب آنها را خانواده‌های متوسط تشکیل می دهند قابل تامل است که چطور می توان برای کمتر از دو متر جا 25 میلیون تومان پول از مردم گرفت! این گزارش حاکی است مرگ پدیده‌ای است که بطور غیر منتظره رخ می‌دهد و تهیه چنین مبلغی به طور آنی برای بسیاری از افراد امکان پذیر نیست و جزو آثار مخرب اجتماعی و تبعات آن محصول دیگری نخواهد داشت.
ذکر این نکته نیز ضروری است که گورستان‌های نام برده تماما در سطح شهر بوده و طبق قوانین دفن اجساد در محدوده شهری ادامه دفن اموات در ان غیر قانونی است.