خرید لباس امضا لغو مصوبه مجلس توسط 100 نماينده

 نماينده مردم تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر در جمع دانشجويان معترض مقابل مجلس گفت: براي ارائه طرح دو فوريتي لغو مصوبه مجلس، بيش از 100 نماينده نامه‌اي را امضا کردند.
به گزارش برنا، حسين فدايي، دبيرکل جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي و نماينده مردم تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر در جمع دانشجويان معترض مقابل مجلس شوراي اسلامي گفت: داستان دانشگاه آزاد از 7 الي 8 سال پيش شروع شد. آن زمان که بحث تحقيق و تفحص در اين زمينه آغاز و تخلفات گسترده دانشگاه آزاد مشخص شد.
وي ادامه داد: در همان زمان تخلف نسبت به گزينش استاد و دانشجو، ارايه مدرک تحصيلي و فسادهاي مالي و غير مالي در دانشگاه آزاد محرز شد که متاسفانه مسوولان اين دانشگاه با اعمال نفوذشان از قرائت تحقيق و تفحص در صحن مجلس جلوگيري کردند.
فدايي اضافه کرد: زماني که شوراي عالي انقلاب فرهنگي براي بررسي اين وضعيت و اصلاح اساسنامه دانشگاه آزاد وارد کار شد. دانشگاه آزاد با ترفندهاي مختلف تلاش کرد اين کار به آهستگي پيش رفته و مجلس و شوراي عالي انقلاب فرهنگي را مقابل هم قرار دادند که اين هم نمونه اي از تخلفات آن هاست.
نماينده مردم تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر با بيان اين که طرح دو فوريتي درباره وقف دانشگاه آزاد هم جزو تخلفات بود، افزود: اسم بنده و آقاي زولندبار را هم جزو مخالفان اين طرح جعل کردند که تخلف است. همچنين بعضي از نمايندگان را به گونه اي توجيه کردند که از ماهيت طرح خبر نداشتند. ظاهراً اکنون موقعيت خيلي ها به خطر افتاده که به اين اقدام دست زدند.
فدايي گفت: ما هم مخالفيم و نمي خواهيم اين طرح اينگونه پيش رود. اينکه دستگاه قضايي دستور توقف اجراي اساسنامه جديد دانشگاه آزاد را داده تخلف است و شوراي عالي انقلاب فرهنگي نيز به عنوان يک نهاد قانون گذار حجت دارد و اين بدعت هايي است که براي حفظ منافع خود انجام دادند.
وي در پايان تصريح کرد: براي ارائه دو فوريتي لغو اين طرح بيش از 100 نماينده نامه اي امضا کردند تا درصورت رد شوراي نگهبان از شوراي عالي انقلاب فرهنگي دفاع کنيم.