خرید لباس « رادیو همراه » در شبکه جوان

سرویس فرهنگی ـ برنامه « رادیو همراه »  با موضوع بررسی لزوم فرهنگ سازی در بهره گیری از تلفن همراه و بررسی چالش ها و آسیب های آن جمعه ها به صورت زنده از شبکه رادیویی جوان پخش می شود.
به گزارش “”، رضا حمیدی مدیر این برنامه با تایید این خبر گفت: برنامه زنده « رادیو همراه» برای به چالش کشیدن شیوه مواجهه با پدیده ی همراه و تبیین ویژگی ها و نقاط ضعف و قوت این پدیده ارتباطی به صورت زنده از بازار موبایل ایران برای علاقه مندان تهیه و تولید می شود.
وی با بیان این که برای نقد و بررسی و نیز تبیین و فرهنگسازی برای ی مواجهه با پدیده های تکنولوژیک و نیز ارایه راهکارهای قانونی، در جهت  بهره برداری هر چه بیشتر از این پدیدها توسط آخاد مردم کشورمان، تاکنون میزبان مسولانی همچون سید حسین هاشمی رییس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی و ارسلان فتحی پور ، رییس کمسیون اقصادی مجلس بوده ایم .
مدیر برنامه رایو همراه در ادامه افزود: در این برنامه با دعوت از مسوولان و صاحب نظران مطرح کشور درباره ی صنعت تفن همراه و لزوم فرهنگ سازی در این مورد بحثو تبادل نظر می شود، گفت: اطلاع رسانی درباره ی جدیدترین تکنولوژی های تلفن همراه نیز از دیگر بخش های این برنامه یک ساعته است که از ساعت 11 تا 12 از شبکه جوان پخش می شود.
وی همچنین با بیان این که به زودی پخش این برنامه به صورت روزانه خواهد شد ، ادامه داد: در حال حاضر این برنامه در استویوی سیار مستقر در بازار موبایل ایران تهیه واز شبکه جوان پخش می شود، اما به زودی با همکاری مسوولان شبکه جوان و بازار موبایل ایران و نصب فیبر های نوری لازم این برنامه همه روزه به صورت زنده و مستقیم به روی آنتن شبکه جوان می رود.
در این برنامه مجتبی امیری سردبیر، اسماعیل  پور گوینده و سیروس رجبی تهیه کننده هستند.